Kayseri Haber / Kayseri / Doktorlar, Erciyes’te Düzenlenen Mangal Partisinde Bir Araya Geldi!

Doktorlar, Erciyes’te Düzenlenen Mangal Partisinde Bir Araya Geldi!

Kayseri Tabip Odası aracılığıyla bir gelenek haline getirilmiş olan mangal partisi, Erciyes Kayak Merkezi’nde yapıldı. Kayseri Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, yoğun çalışma temposu gütmekte olan doktorların stres yaşamadan, stressiz bir hafta sonu geçirmeleri isteğinde bulunduklarından dolayı bu şekilde bir etkinlik düzenlediklerini kaydetti.

Per, her sene geleneksel bir hal aldırmış oldukları mangal partisinin, bu yıl içerisinde de çok renkli geçtiğinin altını çizdi. Erciyes’te yapılan etkinliğe üyeler, aileleriyle birlikte katılım gerçekleştirdiler. Hem hoş bir sohbet alanı oluşurken aynı zamanda kayak imkanıyla az da olsa iş stresinden uzaklaşılmış oldu. Kayseri Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak, bünyesinde bulunan üyelere mesleki anlamda çalışmalarının yanında aynı zamanda bu şekilde sosyal etkinlik ve aktiviteler düzenlediklerini aktaran Per, kaynaşma ortamının oluşması adına gereken her şeyi yaptıklarını belirtti.

Mangal partisine katılım gerçekleştiren tüm doktorlar ve doktorların aileleri de Tabip Odası Yönetim kuruluna teşekkürlerini sunarken, çok güzel vakit geçirdiklerini aktardı.

Türkiye’de en sıkıntılı mesleklerin başında gelen doktorluk için bu şekilde aktivitelerin yapılması herkesin yüzünü güldürdü. En çok stres barındıran branşlar arasında yer alan doktorluk, çok ince ve hassas bir meslek olduğundan dolayı bu şekilde stresten uzaklaştıracak aktiviteler, meslek hayatında daha olumlu ve faydalı bir çalışma şekli oluşturacaktır.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir