Kayseri Haber / Gündem / Doktor Karaoğlu Çifti Tıp Bayramında Konser Verecek!

Doktor Karaoğlu Çifti Tıp Bayramında Konser Verecek!

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında bir Türk Halk Müziği konseri vermek adına kolları sıvayan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ve hanımı Dermatoloji Uzmanı Dr. Sema Karaoğlu konserin öncesinde evlerinde prova gerçekleştirdiler.

Dr. Sema Karaoğlu, 14 Mart’ta 3. halk konseri verecek olduklarının altını çizerek, Karı Koca doktor olunca müzikle bayramı birleştirdiklerinin altını çizdi. Söz konusu konserde doktor arkadaşlarıyla birlikte hep beraber Tıp bayramını kutlayacak olduklarını açıkladı.

Amaçlarının yalnızca bayramı kutlamak olmadığını söyleyen Karaoğlu, Konserde birlik ve beraberlik mesajları vereceklerini açıkladılar. Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ise, önceki konserlerde ön plana alınan şeyin birlik ve beraberlik olduğunu belirtirken, Ülkenin değişik bölgeleri üzerinden toplanan repertuarla birlikte konserleri oluşturduklarını belirtti.

Bugünlerde birlik ve beraberliğe çok ihtiyaç olduğuna değinen Karaoğlu, söz konusu repertaurda Sivas’tan, Malatya’dan, Kayseri’den, Ege’den, Karadeniz’den parçalar oluşturmaya çalıştıklarına değindi. Konser günü bir şölen havasında bayram kutlanacağını aktardı. Karaoğlu çiftinin 14 Mart tarihinde Kadir Has Kültür Merkezi üzerinde verecek olduğu konser saat 19:30’da başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir