Kayseri Haber / Kayseri / Devlet Bahçeli, Kayseri’de Kılıçdaroğlu’na Yüklendi!

Devlet Bahçeli, Kayseri’de Kılıçdaroğlu’na Yüklendi!

Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun yeni çıkarılacak olan anayasa maddelerinin hiçbirini okumadığını, Kılıçdaroğlu’nun okuma yazmasının olduğunu bildiğini fakat okuduğunu anlamakta zorluk çektiği konusunun net olduğunu belirtti.

Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan mitinge katılım çok büyüktü. Partililerin sloganı eşliğinde kürsüye çıkan Devlet Bahçeli, Kayseri’nin onurlu, ahlaklı, sözünün eri, dik duruşlu olduğunu belirtip, Erciyes’in heybetinin Kayseri halkına birebir olarak yansımakta olduğunu aktardı.

Vatan ve millete gelecek en ufak zararda ilk olarak ön planda bulunan kişilerin Kayserili olduğunu belirten Bahçeli, Türkiye’nin dara girdiği her zaman Kayseri’nin milli tavrını ortaya koyduğunu belirtti. Ülkenin yine sıkıntıda olduğunu aktaran Bahçeli, Kayseri’ye bir işin daha düştüğüne değindi.

Tarihte olduğu gibi günümüzde de, iç ve dış güçlerin Türkiye’nin tarihi, destansı yürüyüşünün önüne geçmeye çalıştığını aktaran Bahçeli, 20 Temmuz 2015 tarihinden günümüzde kadar şehit olan vatan evladı sayısının 1.443 olduğunu belirtip, sadece 15 Temmuz darbe girişiminde şehir olanların sayısının 248, yaralı olanların sayısının ise 2.193 olduğunu belirtti.

Toprağa girenlerin kanının yerde bırakılmayacağını aktaran Bahçeli, geride bıraktıklarının yalnız bırakılmayacağını aktardı. PYD’nin hunhar bir biçimde sınırlarda yatmasının, Avrupa’nın gözünün önünde gerçekleşmekte olduğunu belirten Bahçeli, FETÖ’nün ve DHKP-C’nin Avrupa’nın baş tacı olduğunu vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir