Kayseri Haber / Gündem / Develi’de Engellileri Mutlu Eden Kampanya!

Develi’de Engellileri Mutlu Eden Kampanya!

Anadolu Sakatlar Derneği ve Avrupa Ayvazhaclılar Derneği’nin Develi’de yaşamakta olan engelliler için yürütmekte olduğu tekerlekli sandalye kampanyasının sonrasında toplanan medikal ürünlerin tamamı Develi Protokolünün de katılımlarını gerçekleştirmesiyle birlikte engelli bireylere dağıtıldı.

Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Emniyet Müdürü Serdar Çiftçi ve Engelli ailelerin katılım gerçekleştirdiği programda 25 adet tekerlekli sandalye, 10 takım koltuk değneği ve diğer medikal ürünler engelli bireylere hediye olarak verildi. Engelli bireylerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Böylesine güzel ve anlamlı bir etkinlik dahilinde, ihtiyacı bulunan, yardıma muhtaç engelli bireylerin sıkıntılarının ve sorunlarının tamamen yok edilmesi ve yüzlerinin güldürülmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ileten Başkan Cabbar, kampanyaya büyük destekleri olan ilçe imamlarından Feramuz Serçe’ye teşekkürlerini iletti.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir