Kayseri Haber / Gündem / Develi’de Afrin’e Giren Askerler İçin Dualar Edildi!

Develi’de Afrin’e Giren Askerler İçin Dualar Edildi!

Kayseri Develi ilçesinde Afrin’e giren askerler için dualar edildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye sınırlarında yer alan Afrin Bölgesinde PKK – KCK – PYD – YPG ve DEAŞ üyesi teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferler sonuçlanması için Kayseri Develi ilçesinde yer alan vatandaşlar, sabah namazında camide dua ettiler.

Develi Merkez Çarşı Camii’nde kılınan sabah namazında Afrin’e giren askerlerin zarar almaması için dualar okundu. Fetih Suresi’nin okunduğu ve duaların toplandığı programda konuşma gerçekleştiren Develi Kaymakamı Murat Duru, Vatan evladı mehmetçiklerin biz vatandaşların rahat yaşaması, güvenliği için canlarını ortaya koyarak bir sefere daha çıktıklarını gururla vurguladı.

Bu konuda biz vatandaşların üzerine düşen tüm sorumluluğun fırsat bulduğumuz her anda onlara dualar etmek olduğunu ileten Duru, Allah’tan askerlerimizin kazasız, belasız, sağ salim sevdiklerine ve vatanlarına kavuşmasını diledi.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir