Kayseri Haber / Eğitim / Develi Belediyesi ve İMKB Fen Lisesi Arasında Protokol İmzalandı!

Develi Belediyesi ve İMKB Fen Lisesi Arasında Protokol İmzalandı!

Fen Lisesi kapsamında eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmekte olan öğrencilerin eğitim, bilim, sanat, spor ve kültürel projelerine, kültür merkezi, konferans salonu, spor salonu tarzında tesisleri temin edecek olan Develi Belediyesi aynı zamanda, öğrencilerin gelişim göstermesine katkı sağlayacak olan sunumlar yapacak ve öğrenciler tarafından oluşturulan tüm projelerde öğrencilere her türlü destek sağlanacak. Yatırımların en güzeli ve en kutsalının eğitim üzerinde gerçekleştirilen yatırım olduğunu aktaran Develi Belediye Başkanı Cabbar, Okul Müdürü Sabri Güneysu ile imzalamış oldukları protokol beraberinde, Allah’tan gençlerin gelişimine ek katkı katacak olan projeleri hayata geçirmelerinde bir sıkıntı çıkarmamasını diledi. Okul Müdürü Sabri Güneysu da Başkan Cabbar’a göstermiş olduğu ilgi ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerini aktardı.

Bu kapsamda yapılan eğitim ve öğretim faaliyetlerinin, yatırımlarının gelecek süreçte meyvesini çok güzel bir şekilde toplayacaklarını ve bu toplama dahilinde de, Türkiye’nin her alanda kalkınacak olduğunun altını çizen Cabbar, eğitim ve öğretim alanında devlet tarafından verilen tüm imkanların hepsini kesinlikle, ayrım yapılmadan, eksik gerçekleşmeden direkt olarak yaptıklarının altını çizdi.

Bu kapsamda çocukların gelişimi, aktivite yapmaları v.s. tüm eğitim ve öğretim faaliyetleri için görevde oldukları süre zarfında kesinlikle bu tür yatırımları kesmeyeceklerini açıkladı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir