Kayseri Haber / Medya / Deniz Seki Tahliyesini Erteledi!

Deniz Seki Tahliyesini Erteledi!

Takvim’de bulunan özel habere göre özgürlüğüne kavuşmak için sayılı günleri kalan Deniz Seki çok duyarlı bir davranış altına imza attı. Uyuşturucu temin etmek suçuyla birlikte 2009 yılında 6 yıl 3 ay ceza alarak cezaevine gönderilen Deniz Seki, 7 ay boyunca hapishanede yattıktan sonra tahliye edilmişti. Tahliye sevinci çok kısa süren ünlü sanatçı, kendisine yönelik 2.davayla birlikte 6 Kasım 2014 tarihinde tekrardan cezaevi yoluna düştü.

İlk tahliyesinin olaylı bir şekilde gerçekleştiği Seki, ikinci kez özgürlüğüne kavuşacak olduğu 5 Haziran tarihinin Ramazan ayına denk gelmesi sebebiyle alkışlanacak bir karar altına imza attı. Akşam saat 18.00’de Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nden tahliye olacak ünlü sanatçı, oruç tutacak olan basın mensuplarını da düşündü.

Seki, cezaevinden çıkar çıkmaz peşine düşecek olan gazetecilerin kendisini evine kadar takip edecek olduğunu, sabaha kadar da görev başında olacaklarını bildiğinden dolayı tahliyesini sırf gazetecileri düşünerek birkaç saat erteledi.

Cezaevinden 20.40’ta yapılan iftardan sonra çıkacak olan şarkıcı, bu şekilde basın mensupları için özgürlüğünden birkaç saat daha feragat edecek. 3 yıl hapis yatmasına rağmen basın mensuplarının aç kalmaması için bu şekilde duyarlı ve ince bir davranışta bulunan Seki tahliye olur olmaz çok sayıda TV kanalının helikopteriyle takip edilecek.

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir