Kayseri Haber / Medya / Deniz Seki Tahliyesinden Önce Kayınpeder Şoku Yaşadı!

Deniz Seki Tahliyesinden Önce Kayınpeder Şoku Yaşadı!

5 Haziran Pazartesi günü tam 3 yıldır aralıksız kaldığı cezaevinden tahliye edilerek özgürlük kapılarını açacak olan Deniz Seki’ye nişanlısından tahliyesine 1 hafta kala son hafta şoku geldi. Geçmiş olduğumuz günlerde ortaya çıkan ayrılık dedikodularını avukatı aracılığıyla yalanlayan Faruk Salman, her hafta hiç aksatmadan sürekli olarak ziyaretini gerçekleştirdiği Deniz Seki’yi 128 hafta sonunda ilk defa ziyaret etmedi ve kafa karışıklığına yol açtı.

Söylentilere göre Salman’ın babası, tahliyenin ardından evlenecek olduğu oğlunu baskılarla Seki’den ayırmak için elinden geleni yapıyor. Çocukluk aşkım dediği Seki’yi tam 22 yaşındayken terk eden ve yarı yolda bırakan ünlü işadamının şarkıcının tahliyesine 1 hafta kala tekrardan terk ettiği konuşuluyor.

Salman’ın babasının, Seki’yi firar olduğu günlerde polise ihbar eden kişinin olabileceği de söyleniyor. 36 aydır dört duvar arasında bulunan Deniz Seki’nin hayatına seçtiği adamlardan genel olarak mutluluk değil trajedi çıkıyor.

Deniz Seki, basın mensuplarının oruçlarını açma saatlerine tahliyesinin denk gelmesi sebebiyle tahliyesini erteleyip, magazincilerin daha rahat iftarlarını yapmalarını istedikten sonra, tüm  basının gönlünü kazanmış ve magazin ekibinin yüzünü güldüren, düşünen nadir sanatçılar arasında yerini almıştır.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir