Kayseri Haber / Gündem / Demokrasi Mahallesi Pazar Yerine Kavuştu!

Demokrasi Mahallesi Pazar Yerine Kavuştu!

Mimarsinan Demokrasi Mahallesi, TOKİ 5. etap Bozkurt Camii yanında inşası yapılan Kapalı Semt Pazarı’nın tanıtım törenine, eski Ekonomi Bakanı AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu,KESOB Başkanı Ahmet Övüç, Meyveciler-Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Zekerya Kaya, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye çalışanları ve semt halkı katılımlarını gerçekleştirdi.

Demokrası Mahallesi Muhtarı Fevzi Şimşek, Belediye Başkanının göstermiş olduğu büyük çaba ve gayretlerle tamamlanan pazaryerinin mahalle halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dilediğini, başkana ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan ve ekibine büyük teşekkürlerini sunarak, şuana kadar istedikleri her şeyin olduğunu ve kesinlikle istekleri asla ret etmediklerini ve yardımcı olunduğunu aktaran Meyveciler – Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Zekeriya Kara, Şehre modern, sağlıklı ve her türlü altyapısı olan yeni bir semt pazaryeri kazandırmalarından dolayı büyük teşekkür ettiklerini aktardı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir