Kayseri Haber / Gündem / Dehşet Saçan Cinayet Sanığı Savunmasını Yaptı!

Dehşet Saçan Cinayet Sanığı Savunmasını Yaptı!

Bursa’da 53 yaşındaki Gürbüz Kömür’ü tabanca kullanarak öldürdükten hemen sonra sürücüsünü yaralayıp gasp ettiği hafif ticari aracın direksiyon kontrolünü kaybedince, köfteciye dalıp 2’si ağır 10 kişinin yaralanmasına sebebiyet veren 30 yaşındaki Okan A.’nın yargılanması başladı.

İlk duruşmada suçları reddetmeyen Okan A., otomobille gezerken Komür’ün kendisine bira alıp ardından da öpmek için çeşitli hamleler yaptığını öne sürerek, belindeki tabancasını almak isterken ateş aldığını iddia etti.

Merkez Osmangazi İlçesi’nde meydana gelen 18 Şubat’ta, arazide kalbinden vurularak cansız bedenine ulaşılan Gürbüz Kömür’ün katil zanlısı olarak arama listelerinde adı geçen Okan A., aynı günün akşamı bir yakınının düğününden çıkıp eve giden 45 yaşındaki Yusuf Ay tarafından kullanılmakta olan aracın önünü kesti. Yusuf Ay’ı 3 kurşunla yaralayan Aksu, hafif ticari aracı gasp etti ve olay yerinden kaçtı. Aşırı hız yapan A., direksiyon hakimiyetini kaybedince o saatlerde kalabalık bulunan köfteci dükkanına arabayla girdi ve 10 kişinin yaralanmasına sebebiyet verdi.

Şuanda Okan A. için sadece Gürbüz Kömür’ü öldürdüğü dolayısıyla ömür boyu hapis isteniyor, diğer olayların ise hala soruşturması devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir