Kayseri Haber / Kayseri / Dechatlon Kayseri Park Avm’de açılıyor.

Dechatlon Kayseri Park Avm’de açılıyor.

Kayseri Park Avm’de açılacak olan Dechatlon spor tutkunlarının ilgi odağında açılış tarihi henüz belli olmayan mağaza Kayseri Park Avm’de tadilatları bittikten sonra açılacağı duyuruldu.  Decathlon’un amacının spor tutkusunu ve sporun avantajlarını en fazla sayıda kişiye ulaşılır kılmak olduğunu söyleyen Türkiye Genel Müdürü Philippe Derbay, “Amatörden profesyonele sporla uğraşan herkesin bu tutkuyu dilediğince yaşamasını sağlamak ve spor yapma arzusunu yaygınlaştırmak istiyoruz” dedi. Philippe Derbay ilk olarak Dechatlon’da satış danışmanı olarak çalışmaya başladığını sonra yükselerek Türkiye Genel Müdürü olduğunu söyledi.

Uygun fiyatları ile ilgi çekici ve teknik sportif ürünler satmayı amaçlayan Dechatlon’un Türkiye’de 16 tane mağazası bulunmaktadır.

İç Anadoluda 3 Türkiye’de 16 Mağaza

Türkiye’deki ilk mağzasını 2010 yılında açan Dechatlon’un Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Hatay ve Antalya’da olmak üzere 16 adet mağazası vardır.

Philippe Debra Dechatlon ile ilgili, “1976 yılında Fransa’nın Lille şehrinde kurulan Decathlon’un, Türkiye dahil olmak üzere 15 ülkede toplam 474 mağazamız var. Trekking’den fitness’a, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar 60 farklı spor dalında 35 bin ürüne sahibiz. Ayrıca mağazalarımızda Newfeel, Tribord, Bolognac, Simond, Quachua, Oxelo, Kipsta, Inesis, Kalenji, Fouganza, Domyos, Caperlan, BTwin, Wedze, Artengo, Nabaiji gibi kendi markalarımızın yanı sıra dünyaca ünlü markaların da satışını yapıyoruz. Her seviyeden sporcunun ihtiyaçlarını karşılamak ve fiyatlarımızı düşürmek için elimizden geleni yapıyoruz. %100 memnuniyet sağlamak ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoryuz. Mağazalarımıza yılda 3 bin 500 yeni ürün giriyor. Dünya genelinde 70.000 çalışanımız var.” şeklinde konuştu.

 

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir