Kayseri Haber / Gündem / Çorakçılar’da 3 Suriyeli, Tartıştıkları Genci Öldürdü!

Çorakçılar’da 3 Suriyeli, Tartıştıkları Genci Öldürdü!

Suriyeli 3 şahıs, yan bakma olayından dolayı sözlü tartışmaya girdikleri 20 yaşındaki Mehmet Akkoyun’u bıçaklayarak öldürdüler. Kavgada araya giren ve iki tarafı aralamaya çalışan Yusuf Yurdakul ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Olay dün akşam 8 sıralarında Melikgazi İlçesi Çorakçılar Mahallesi’nde bulunmakta olan bir parkta meydana geldi. Suriyeli 3 şahıs parktan geçerken, yapılan iddiaya göre Mehmet Akkoyun ile yan bakma konusu yüzünden tartışmaya girdi.

Büyüyen tartışma kavgaya dönüştü ve fiziksel şiddet başladı. Kavga anında 3 Suriyeli şahıs Akkoyun’u vücudunun birçok yerinden yaraladılar. Bu sırada kavgayı ayırmaya çalışan 38 Yaşındaki Yusuf Yurdakul’da bıçak darbesi yedi ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Çevrede bulunan vatandaşların polisi ve ambulansı aramasıyla birlikte, olay yerine hemen polis ve ambulans sevk edildi. Yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisine kaldırıldılar. Mehmet Akkoyun, doktorların tüm yaptığı müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Durumu ağır bir şekilde yoğun bakımda yatan Yurdakul ise, hala hayati risk taşıyor.

Adları henüz belirlenmemiş olan 3 suriyeli şahıs olay yerinden kaçtılar. Polis, olayla alakalı soruşturma başlattı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir