Kayseri Haber / Gündem / Çolakbayrakdar’dan Vefa Ziyaretleri

Çolakbayrakdar’dan Vefa Ziyaretleri

Kayseri’nin üç merkez ilçesinden biri olan Kocasinan ilçesinin Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kendinden önce Kocasinan belediye başkanlığı yapmış 2 ismi ziyaret etti.

Başkan Çolakbayrakdar, eski başkanlardan ve Kocasinan Belediyesi’nin Kurucu Başkanı Ali İhsan Alçı’yı ve Kocasinan’ın 20 yıllık Belediye Başkanı Bekir Yıldız’ı ziyaret etti.  Alçı ve Yıldız’a, içinde onların da röportajlarına yer verilen Kocasinan Belediyesi’nin dergisi “Dergi Kocasinan’ı hediye etti.

İlk önce eski Belediye Başkanı ve şimdiki KEPSAŞ yönetim kurulu başkanı Bekir Yıldızı ziyaret etti. Yıldız’ın KEPSAŞ binasındaki ofisinde olan görüşme ve sohbette hem belediyenin çalışmaları ve faaliyetleri konuşuldu. Hem de dergi hakkında bilgilendirme yapıldı.

Bir diğer ziyaret ise eski belediye başkanı ve kurucu üye Ali İhsan Alçı’ya yapıldı. Alçı’nın evinde geçen görüşmede, Çolakbayrakdar dergiyi takdim etti. Alçı ise bu ziyaretten memnuniyetini dile getirdi.

 

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir