Kayseri Haber / Gündem / Çolakbayrakdar’dan Vefa Ziyaretleri

Çolakbayrakdar’dan Vefa Ziyaretleri

Kayseri’nin üç merkez ilçesinden biri olan Kocasinan ilçesinin Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kendinden önce Kocasinan belediye başkanlığı yapmış 2 ismi ziyaret etti.

Başkan Çolakbayrakdar, eski başkanlardan ve Kocasinan Belediyesi’nin Kurucu Başkanı Ali İhsan Alçı’yı ve Kocasinan’ın 20 yıllık Belediye Başkanı Bekir Yıldız’ı ziyaret etti.  Alçı ve Yıldız’a, içinde onların da röportajlarına yer verilen Kocasinan Belediyesi’nin dergisi “Dergi Kocasinan’ı hediye etti.

İlk önce eski Belediye Başkanı ve şimdiki KEPSAŞ yönetim kurulu başkanı Bekir Yıldızı ziyaret etti. Yıldız’ın KEPSAŞ binasındaki ofisinde olan görüşme ve sohbette hem belediyenin çalışmaları ve faaliyetleri konuşuldu. Hem de dergi hakkında bilgilendirme yapıldı.

Bir diğer ziyaret ise eski belediye başkanı ve kurucu üye Ali İhsan Alçı’ya yapıldı. Alçı’nın evinde geçen görüşmede, Çolakbayrakdar dergiyi takdim etti. Alçı ise bu ziyaretten memnuniyetini dile getirdi.

 

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir