Kayseri Haber / Kayseri / Çolakbayrakdar, Yemliha Çiftçilerinin Problemlerini Dinledi!

Çolakbayrakdar, Yemliha Çiftçilerinin Problemlerini Dinledi!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Yemlihalı çiftçilerin taleplerini ve problemlerini birer birer dinledi. Sıkıntılarını dinledikten sonra bölge üzerinde yer almakta olan sulama alanlarına yönelik imar sıkıntısına çözüm getirmek adına gereken her şeyi yapmak için hazır olarak bulunduklarını belirtti.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi’nin sürekli olarak çiftçinin yanında olduğunu vurgularken, çiftçilere yönelik çok çeşitli projeler geliştirmiş olduklarını ve bu konuda her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapacak olduklarını ve bu konuda çalışmaları devam ettirdiklerini belirtti.

Yemliha bölgesi üzerinde yer alan arazide sulama alanına yönelik imarın kalkması konusunda Kocasinan Belediyesi olarak ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını belirten Çolakbayrakdar, bu konuda tüm çalışmaları yoğunlaştıracak olduklarını belirtti.

Kurumlar arası gerekli yazışmalar ve görüşmeleri gerçekleştirerek, hızlı bir şekilde bu konuya çözüm getirecek olduklarını vurguladı.

Yemlihalı hemşehrilerinin çalışkan ve özverili olduğuna değinen Çolakbayrakdar, Toprakların da verimli olduğunu dile getirdi. Artı olarak topraklar verimli olduğu takdirde bölge üzerinde yetişen patlıcan, ay çiçeği ve bilimum tohumun daha da artmakta olduğunu belirtti. Kocasinan Belediyesi olarak çiftçiler adına üzerlerine düşen tüm görevleri en ince ayrıntısına kadar yapmakta olduklarını aktaran Çolakbayrakdar, her zaman çiftçinin ve üreticinin yanında olduklarını belirtti. Bundan sonra da yine aynı şekilde her zaman yanlarında olunacağını ve tüm sıkıntılara çözüm getireceklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir