Kayseri Haber / Gündem / Çolakbayrakdar Çifti, Yaşlıları Marina’da Misafir Etti!

Çolakbayrakdar Çifti, Yaşlıları Marina’da Misafir Etti!

Yaşlılarla birer birer yakından ilgi ve alaka içerisine giren Çolakbayrakdar çifti, onların gönlünü alırken aynı zamanda hayır dualarını da aldılar. Kocasinan Kaymakamlığı aracılığıyla düzenlenen ve çok büyük bir ilgi ve alaka almış olan programa Ahmet Çolakbayrakdar ile eşinin yanında aynı zamanda, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Kocasinan İlçe Müftüsü Yahya Çankaya, yaşlılar, muhtarlar ve davetliler katılımlarını gerçekleştirdi.

Kuşçu Marina Tesisinde yapılan programda Çolakbayrakdar Çifti, gelen tüm misafirlere kapıda eşlik ederek, masalarına kadar bıraktılar. Çok güzel ve hoş geçen sohbetin gerçekleşmiş olduğu programda, Çolakbayrakdar çifti tüm masaları birer birer atlamadan gezerek, büyüklerine hal hatır sordular. Onlara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulundular.

Programda konuşma gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Gerek Kocasinan Belediyesi’nin, gerekse şahsının her zaman büyüklerin yanında dimdik durduklarını belirtti. Kıymetli büyüklerin kendilerinin baş tacı olduğunun altını çizen Çolakbayrakdar, “Yaşlılar Baş Tacımızdır” projesinin 3 yıldır devam etmekte olduğunun altını çizdi. Kocasinan bölgesinde yer alan tüm yaşlıların bakım ve temizliklerini yaparak, ihtiyaçlarını en ince detayına kadar karşılamakta olduklarını vurguladı.

Geçen haftada Yaşlılar Haftası sebebiyle bir kahvaltı programı yaptıklarını aktaran Başkan Çolakbayrakdar tüm yaşlıların ellerinden öptü. Yaşlılar da bundan çok büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Dualar ederek teşekkür ettiler. Hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından program sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir