Kayseri Haber / Gündem / Çiftlik Bank Kayseri Şarküteri Kepenklerini İndirdi!
KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE KADAR YÜZ BİNLERCE ÜYESİ OLAN, ARDINDAN ÜYELERİNİ MAĞDUR EDİP MİLYONLARCA TL İLE KAYIPLARA KARIŞTIRDIĞI İDDİA EDİLEN MEHMET ASLAN'IN SAHİBİ OLDUĞU ÇİFTLİK BANK'IN KAYSERİ'DEKİ ŞARKÜTERİ BAYİSİNE İÇİ BOŞALTILARAK KİLİT VURULDU. (ŞEREF KAHRAMAN/KAYSERİ-İHA)

Çiftlik Bank Kayseri Şarküteri Kepenklerini İndirdi!

27 yaşındaki Çiftlik Bank’ın sahibi olan Mehmet Aydın, Çiftlik Bank projesinin üreticisi olarak ön plana çıkıyor. Çiftlik Bank’ı ilk olarak bir oyun olarak ortaya atan Mehmet Aydın, bu oyundan biriken paralar sayesinde 4-5 ay geçmeden Bursa İnegöl üzerinde 250 büyükbaş hayvan kapasiteli bir çiftliğin açılışını yaptı.

Ardından son dönemin en popüler oyunları arasında yer almakta olan Çiftlik Bank il ve ilçelerde şarküteri bayilikleri dağıtımına başladı. Kayseri’de de bir süre önce İstasyon Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Çiftlik Bank, hizmetlerini aksatmadan devam ettiriyordu.

OPERASYON YAPILDI, SAHİBİ ORTADA YOK!

Türkiye kapsamında 500.000’e yakın kişinin üye olduğu ve sadece birkaç ay içerisinde onbinlerce kişiden yüz milyonlarca TL toplamayı başaran Çiftlik Bank’ta üyelere bir süredir ödeme gerçekleştirilmemekteydi. Geyve Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla devam ettirilen soruşturma dahilinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bir operasyon gerçekleştirildi.

Şirket sahibi olarak ön plana çıkan Mehmet Aydın, kayıplara karıştı. İstasyon Caddesi’nde hizmet vermekte olan Çiftlik Bank Şarküteri Mağazası’nın operasyonların ardından kepenklerini kapattığı fark edildi.

Çiftlik Bank şarküterinin hedef olarak kendini göstermemek için kepenklerini kapattığı, dükkanda içerisinde tek bir malzeme bile bulunmadığı ve tamamen boşaltıldığı görüldü.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir