Kayseri Haber / Medya / Ceyda Düvenci, Oğlunu ABD’de Doğuracak!

Ceyda Düvenci, Oğlunu ABD’de Doğuracak!

Ceyda Düvenci, serebral palsi hastası olan kızı Melisa’nın tedavisi için eşi Bülent Şakrak’la birlikte ABD’ye gitti. Üçlüyü havaalanında aileleri ve oyuncu arkadaşları yolcu etti. 7 aylık hamile olan ünlü oyuncu, kızının tedavisi 3 ay süreceğinden dolayı oğlu Okan Ali’yi ABD’de doğuracak olduğunu basın mensuplarına duyurdu.

2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile birlikte nikah masasına oturan Ceyda Düvenci, 2. kez anne olmak için kendini hazırlıyor. Melisa adında bir kızı olan oyuncu, oğlunun ismini Okan Ali koyacak olduğunu iletti.

Karnı iyice büyüyen Ceyda Düvenci, ailece yer aldıkları fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileriyle birlikte paylaştı. Düvenci fotoğrafın altına, “Kendinizi huzurlu ve güvende hissettiğiniz… aşk, kahkaha ve bol sohbet dolu, sevdiklerinizle geçecek bir haftasonu diliyorum hepinize”  diye not düştü.

Geçmiş olduğumuz günlerde hamilelik dönemi boyunca eşi Bülent Şakrak’a çok çektirdiğini söyleyen ünlü oyuncu, Duygu ile alakalı çok iniş ve çıkışlarının olduğunu, Bülent’e çektirdikleri için özür dilediğini belirtirken, İyi ki var dedi.

Amerika’ya temelli olarak yerleşmediklerini ileten Düvenci, Kızı Melisa’nın özel bakımının ve doktorunun orda olduğundan dolayı her yıl yaz aylarını Amerika’da geçirdiklerini iletti. Uzun bir süre kalacaklarından dolayı Bülent Korkmaz’ın boş durmamak için orada iş kurmayı planladığını iletti. Türkiye’yi sevdiklerini ileten Düvenci, başka ülkeye yerleşmeyeceklerinin altını çizdi.

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir