Kayseri Haber / Medya / Cem Yılmaz, Çok Hızlı Davranıyor!

Cem Yılmaz, Çok Hızlı Davranıyor!

Her kesimin sevgisini kazanmayı başaran ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçtiği internet dizi olan “Fi” nin setinde tanıştığı Merve Çağıran’la ilişkinin bittiği ortaya çıktı.

Cem Yılmaz ve Merve Çağıran’ın ses seda çıkarmadan ayrılmaları ve ünlü komedyenin gönlünü aynı dizide rol alan başka bir güzele kaptırdığı konuşulanlar arasında yer alıyor. Cem Yılmaz’ın yeni güzeli olarak adlandırılan, kankası Ozan Güven’le birlikte rol aldığı küvet sahnesindeki cesur görüntüleriyle birlikte adından sık sık söz ettiren 2014 Best Model birincisi Cansu Melis Karakuş oldu.

Bomonti’de yer alan bir gece kulübünde yaklaştıkları ileri sürülen Cansu ve Cem ikilisinin, sosyal medyada da birbirlerini takip etmeye başlaması gözlerden kaçmadı.

Ozan Güven ve Cansu Melis Karakuş’un küvet sahnesi ülke genelinde çok büyük ses getirmişti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Cansu Melis Karakuş’un ilişkisi sosyal medyada yankılanırken, ikilinin hayranları bu ilişkiye sıcak bakmıyor.  Bununla birlikte Cem Yılmaz’ın bu hızlı tutumundan dolayı birçok eleştiri ünlü komedyene yağarken, Cansu Melis Karakuş ve Cem Yılmaz iddialarla ilgili sessizliğini koruyor.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir