Kayseri Haber / Asayiş / Cani Kadın, Sevgilisini Testereyle 8 Parçaya Böldü!

Cani Kadın, Sevgilisini Testereyle 8 Parçaya Böldü!

Alınan bilgilere göre, Develi ilçesinde gelişen olayda, B.Ö.’nün 5 gündür kayıp olduğu ve hiçbir şekilde ulaşılamadığı, ailesi tarafından polis ekiplerine kayıp başvurusu yapıldığı öğrenildi. Tüm arama çalışmalarına rağmen en ufak izine bile ulaşılamayan B.Ö.’nün bulunması için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliğinin faili meçhulleri çözmekte uzman olan ekiple Develi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak bir çalışma yaptığı aktarıldı.

Cinayet Büro Amirliği’nde yer alan uzman ekipler ve Develi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ekipleri ilk olarak B.Ö.’nün ailesiyle görüştü ve G.B ile gönül ilişkisi yaşadıkları bilgisine ulaştı. Ardından ise G.B.’nin evinde özel cihazlarla inceleme gerçekleştiren ekipler kan izi buldu. Kan izinin bulunmasıyla G.B. ve mesai arkadaşı Y.K. aynı evde birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Katil zanlısı olarak gözaltında bulunan G.B. ifadesinde B.Ö. ile sevgili olduklarını ve kendi isteği dışında ilişkiye girdiğini, taciz ettiğini iddia etti. İfadesinde konuyu mesai arkadaşını belirttiğini ileten G.B., plan yaparak B.Ö.’yü eve çağırdığını ve Y.K. ile öldürdüklerini, ardından ise cesedi elektrikli testere kullanarak 8 parçaya ayırdıklarını itiraf etti.

Zanlı G.B.’nin verdiği ifadelerin ardından yapılan çalışmalarla olayda kullanılan elektrikli testere de ele geçirildi.

Zanlı G.B. ve Y.K. vermiş oldukları ifadede, B.Ö.’nün cesedini yakarak yok etme planlarının var olduğunu, bunun için araç kiraladıklarını ve B.Ö.’nün cesedini bu aracın bagajına koyduklarını söyledi. Verilen ifadelerin ardından B.Ö.’nün cani bir şekilde parçalara ayrılan cansız bedeni, belirtilen aracın bagajında bulundu. Gözaltına alınan kadın ve mesai arkadaşı, haklarındaki işlemlerinin tamamlanmasıyla çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir