Kayseri Haber / Kayseri / Çamaşır makinesi kapağından Kümes Yaptı

Çamaşır makinesi kapağından Kümes Yaptı

Talas’ın Kuruköprü Beldesinde ki 57 yaşında ki Ayşe Kuyak, akıllara gelmeyecek bir şekilde görenleri gülümseten bir kümes inşa etti. Tavuklarını çok sevdiğini belirten Ayşe Kuyak, onlar için daha iyi neler yapabilirim diye düşünürken, 25 yıl önce aldığı çamaşır makinesinin bozulması üzerine, yeni bir makine alarak, eski çamaşır makinesini nasıl kullanabilirim diye düşündü. Kümesin kapağını, çamaşır makinesinin kapağından yapan Ayşe Teyze görenlerin esprili şakalarıyla karşılaşıyor.

Eşine bu fikri anlattığın da eşinin karşı çıkmasına rağmen yaptığını söyleyen Ayşe Kuyak, tavuklarım için en iyisi olduğunu düşünüyorum, görenler renkliler ve beyazlarla ilgili şakalar yapıyor ”Tavukları kaç derece yıkıyorsun” diyorlar bu beni mutlu ediyor.

Kümeste ki tavukların rahat nefes alabilmeleri için delikler açarak onları rahatlattığını söyleyen Ayşe teyze, akrabalarının kendisini arayarak ”Hala, renklilerle beyazları aynı anda yıkama” diyerek şakalar yaptığını belirtti. Ayrıca beldeye gelenlerin kümesin fotoğrafını çekmelerinin kendisinin mutlu ettiğini söyleyen Ayşe Kuyak, gösterilen ilgiden memnun.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir