Kayseri Haber / Yaşam / Byz Outlet Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Byz Outlet Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Byz Outlet, Kayseri Yeni Terminali’nin hemen karşısında konumlanıyor ve saat sabah 10:00 ila akşam 22:00 arası hizmet veriyor.

Byz Outlet’in hemen ana girişinde kendini gösteren danışma noktasına bakarak, kat planlarını, mağazalara yönelik tüm iletişim bilgilerini, müşteri servisi hizmetlerini alabilirsiniz. Danışma her türlü konuda ziyaretçi için yardım etmeye hazır bir şekilde beklemektedir.

BYZ Outlet içerisinde 2 adet bebek emzirme amaçlı yapılan özel oda yer almaktadır. -1 ve zemin katta bulunan bu odalar, bebek emzirme amaçlı kullanılmaktadır. Bebek arabalarını da AVM içerisinde ücretsiz bir şekilde kullanma imkanı verilmektedir.

Yapı Kredi, Garanti, İş Bankası, Halk Bank ATM’ler -2. katta hizmet vermektedir.

Byz Outlet terası, Hem ziyaretçiler hem de çalışanlar için, alışveriş merkezinin dışarısına çıkma zorunluluğunda kalman temiz hava ve sigara ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılmıştır.

BYZ Outlet AVM’de kayıp bir eşya bulunduğunda, güvenliğe verildiği takdirde eşyalar 6 ay boyunca muhafaza altında tutulmaktadır.

Aynı zamanda Byz Outlet otopark hizmetinden hafta içi ve hafta sonu hiçbir ücret ödemeden sabah 10:00’dan akşam 22:00’a kadar faydalanma imkanı verilirken, -1. katta mescit yer almaktadır. Bununla birlikte konforlu bir yaşam ve alışveriş sonrası daha iyi bir hizmet için taksiler her zaman Byz Outlet’te hizmettedir. Özel taksileri sayesinde alışveriş sonrasında taksi arama derdine bu şekilde son verilmektedir.

Daha yeni hizmet vermeye başlayan Byz Outlet, Avantajlı kiralama seçenekleri sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir