Kayseri Haber / Medya / Burak Özçivit, Fahriye Evcen’e İlgi Gösterilmemesiyle İlgili Konuştu!

Burak Özçivit, Fahriye Evcen’e İlgi Gösterilmemesiyle İlgili Konuştu!

Türk oyuncular olarak yurtdışında temsil etmeye çalıştıklarını ifade eden yakışıklı oyuncu, Evcen’e yapılan yorumlarla haksızlık yapıldığının altını çizerek, Evcen’in Türk oyuncular adına orada yer aldığını ve çok da güzel temsil ettiğini iletti ve nişanlısına sahip çıktı.

Özçivit, nişanlısının giydiği elbisenin çok güzel olduğunu, hatta kendisinin de kıyafet seçiminde fikrini beyan ettiğini belirtti. Evcen’e doğrudan yöneltilen eleştirileri HaberTürk Magazin yazarı Kadir Kaymakçı yorumladı:

Cannes’i salladı, rüzgar estirdi başlıklarına milletin takıldığını, yılın 365 günü beş para etmez şarkılar, dizilerin, filmlerin fırtınalar estirdiği magazin ortamında Cannes’da estirilen tatlı melteme kafa yormanın çok saçma olduğunu vurguladı.

2 yıl önce Cannes’da Inside Out filminin galasına katılım gerçekleştiren Cansu Dere için, Bu Kızda kim? diyerek ilaç niyetine bile bir kere dahi deklanşöre basılmadığını ileten Kaymak, Cansu için öyle de, Evcen için farklı mı çıkışında bulunarak, bu güzel oyuncuların pozları sadece L’Oreal’in hazır bulundurduğu tek bir fotoğrafçıya verdiklerinin altını çizdi.

Hiçbir ülkede, Türkiye’de olduğu gibi, sponsorla gitti fotoğrafını kimse çekmedi diye tartışma olmadığını ileten Kaymakçı, Bu durumun direkt olarak Fahriye Evcen’in fotoğrafının açısıyla ilgili olduğunu iletti.

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir