Kayseri Haber / Gündem / Bünyan Çiftçileri Başkan Akay’a Destek Ziyareti Düzenledi!

Bünyan Çiftçileri Başkan Akay’a Destek Ziyareti Düzenledi!

Kayseri Pancar Kooperatifinin 64. genel kurulunun öncesinde Başkan Hüseyin Akay’ın adaylığını açıklamasının ardından Çiftçiler ve STK temsilcileri, oda başkanları, sulama birlikleri ve taşıyı kooperatiflerin başkan ve yöneticileri devamlı olarak düzenli bir şekilde Başkan Akay’ı makamında ziyaret edere adaylığının hayırlı ve uğurlu bir şekilde ilerlemesi konusunda destek veriyor. Bununla birlikte Bünyan Ekinciler köyünün çiftçileri de bugün sabah saatlerinde Başkan Akay’a makamında ziyaret düzenledi.

Ziyaretlerden dolayı çok mutlu ve memnun olduğunu vurgulayan Akay, adaylığını açıkladıktan sonra duyman çiftçilerin ilk sırada olmak üzere toplumun tüm kesimlerinden gelen desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ettiklerini belirtti. Bu ilgiye layık olabilmek adına ellerinden gelen tüm gayret ve çabayı şuana kadar gösterdiklerini ve sarf ettiklerini ileten Akay, bundan sonrada fırsat olduğu takdirde, en iyi şekilde, en güzel şekilde göstermeye devam edeceklerine dikkat çekti. Tüm çiftçilerin yüzünü güldürmek için uğraşmaya büyük bir hızla devam edeceklerini de vurguladı.

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir