Kayseri Haber / Gündem / Bünyan Belediyesi Araç Kapasitesini Artırıyor!

Bünyan Belediyesi Araç Kapasitesini Artırıyor!

Bünyan Belediyesi araç kapasitesini artırmak için bir çöp kamyonu daha almış durumda. Büyükşehir yasası ile birlikte hizmet alanı toplam 46 mahalle olan Bünyan Belediyesi, halka verilen hizmetin daha kapsamlı ve kaliteli olması amacıyla araç kapasitesini genişletmeye ve güçlendirmeye büyük bir hızla devam etmekte.

Bu çerçevede daha önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe olarak alınmış olan 2 çöp kamyonu, 1 yol süpürme aracı, 1 su arazözüyle birlikte Türkiye Belediyeler Birliği’nden alınmış olan 1 kazıyıcı yükleyici kepçeye, yeni bir çöp kamyonu daha eklenince araç kapasitesi yüksek miktarda artış gösterdi.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Araç kapasitesine dahil etmiş oldukları, 2017 model, 13+1,5 metreküpr kapasitesi bulunan hidrolik sıkıştırma özelliği mevcut olan çöp kamyonu ile birlikte, verilmekte olan çöp toplama hizmetinin hızlanacağını belirtti.

Yapılan işlerde alımını gerçekleştirmiş oldukları bütün hizmet araçlarında ilçenin sağlığı ve kaliteli hizmetler görmesi için değerlendirmeler yaptıklarını aktaran Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, bu kapsamda tüm adımlarını attıklarını ve çalışmalar düzenlediklerini açıkladı.

Yeni araçlara ihtiyaç duyulduğu vakit direkt olarak bu araçları kapsamlarına alarak kapasiteyi daha da artıracak olduklarını aktaran Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, desteklerini her zaman yanlarında hissettikleri Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye çok yüksek miktarda teşekkürlerini iletirken, konu kapsamında emeği olan herkese de teşekkür etmeyi unutmadı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir