Kayseri Haber / Gündem / Bünyan Belediyesi Akmescit’te Yaptığı Yatırımlara Büyük Bir Hızla Devam Ediyor!

Bünyan Belediyesi Akmescit’te Yaptığı Yatırımlara Büyük Bir Hızla Devam Ediyor!

Ortalama olarak 6.500 metrekare alana sahip bir bölge üzerine konumlandırılan yeni tesisin içerisine, futbol, voleybol, basketbol sahası, çocuklar için özel oyun alanı, dinlenme alanı ve fitness alanı gibi farklı yaşam alanlarını içerisinde barındırmakta.

Akmescit Mahallesi sınırlarında gerçekleştirilen törene Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Kayseri Büyükşehir  Belediyesi Kırsal Kalkınma Daire Başkanı Bayer Özsoy, Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Çelik, Belediye Meclis üyeleri Mahalle muhtarları ve çok sayıda mahalle sakini katılımlarını gerçekleştirdi.

16 Nisan tarihinde gerçekleştirilen anayasa referandumunda mahalle sınırlarında meydana gelen sonuç için mahalle sakinlerine teşekkürü borç bildiğini ileten Gülcüoğlu, Malum olarak çok yakın zamanda bir anayasa oylaması yapıldığını, bu hususta gerçekten duruşlarıyla ayrılığa kesinlikle izinleri olmayan, belkide ülkenin parçalanma senaryolarına karşı çıkan bir duruşla gerçekten kararlılık gösterildiğini aktardı. Herkese bu sebepten dolayı bol bol teşekkürlerini iletti.

Aynı zamanda Bünyan olarak 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı dik durulduğunu bilen kişinin kendisi olduğunu, bu vatanın sahibi olarak, millete efendilik yapmaya kalkanlarla millete hizmet edenleri birbirinden ayırdıklarını, ve hak ettiği tokadı hainlere vurduklarını iletti ve bir kez daha teşekkürlerini aktardı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir