Kayseri Haber / Medya / Buda Oldu, Dizide El Dublörü Kullanıldı!

Buda Oldu, Dizide El Dublörü Kullanıldı!

Aksiyon veya tehlike içeren kaçmalı, kovalamacalı, atlamalı, zıplamaları sahnelerde ise ana oyuncu yerine çoğu zaman dublörlerin izlendiğine dikkat çekildi.

Her oyuncunun her sahnenin altından kalkamayacağı bir gerçek, bundan dolayı dublör kullanmanın herhangi bir zararı yok, fakat bu dizi tarihinin ilk dublörü. Kıvanç Tatlıtuğ’un ne kadar yakışıklı olduğu herkes tarafından biliniyor ve tartışılmaz. Dillere destan bir yakışıklılığı var denildiğinde, abartılacak bir durum görülmüyor.

Her güzelin ve yakışıklının elbet bir kusuru oluyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un kusuru ellerinde gizliymiş, Kusura olarak da adlandırılmaması gerekiyor, Tatlıtuğ ellerini beğenmiyor. Biraz kısa ve hafif tombul parmaklarının karizmasına engel olduğu düşüncesiyle yaşıyormuş.

Fotoğraflara bakınca haksız da sayılmıyor. Bu sebepten dolayı dizinin perşembe akşamı izleyicisinin karşısına çıkacak olduğu bölümünde Tuba Büyüküstün’e yüzük verdiği sahnenin yakın çekimlerinde bir el dublörü söz konusu olmuş.

Kıvanç Tatlıtuğ’un aynı sahnede uzak çekimde bulunan fotoğrafında parmağı ve tırnağına dikkatli bakıldığında, yakın çekimde yer alan elle tamamen farklı olduğu açıkça belli oluyor. Türk dizi tarihinde bir ilk olarak meydana gelen bu olay, diziseverleri şaşırttı. Öyle ki böylesine yakışıklı bir oyuncunun El dublörü kullanması ise insanları hayrete düşürmedi değil.

Uzak Çekim: 

Yakın Çekim:

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir