Kayseri Haber / Gündem / Böyle Sokak Kavgası Görülmedi!

Böyle Sokak Kavgası Görülmedi!

tockport şehir merkezindeki bir sokakta gerçekleşen kavga akıllara durgunluk verdi. Bıçaklanma, araçla adam ezme ve sandalyelerle acımasızca dövüşün görüldüğü kavga bir kişinin cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay yerinde yaşayan bir kişi tarafından kaydedilen görüntüler izleyenlerin tüylerini diken diken etti. Kavga kırmızı arabadaki bir kişinin sokakta bulunan bir mekandaki kişilere bıçakla saldırması sonucu başladı. Kısa sürede çığrından çıkan olayda mekandakilerse ellerinde sandalyelerle saldırgana tüm gücüyle vurdu.

Araçtakiler ise olay yerinden uzaklaşma fırsatı bulunca hızlıca arabaya bindiler. Olay yerinden uzaklaşmak içinse karşılarına çıkan ilk kişiyi ezerek uzaklaştılar.

Saldırganlar olaydan 3 gün sonra polisler tarafından yakalandı ve yanlarında bıçak taşıdığını itiraf etti.

Gördükleri karşısında büyük şaşkınlık yaşayan çevre sakinleri ise yaşananları hayatlarında gördükleri en şiddet dolu dakikalar olarak nitelendirdi.

VİDEO –  tıkla

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir