Kayseri Haber / Gündem / BOYDAK Holding 15 Temmuz’da Şehit ve Gazi Olanları Unutmadı!

BOYDAK Holding 15 Temmuz’da Şehit ve Gazi Olanları Unutmadı!

Boydak Holding, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı, Türkiye Cumhuriyeti’nin demokrasisini tamamen yıkmayı ve kurulu düzeni değiştirmeyi hedeflerine dahil etmiş insanların bu hedeflerine ulaşmaması için çırpınan gazi ve şehitleri unutmadı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından TMSF’ye devri gerçekleştirilen Boydak Holding’in personel ve misafir yemekhanesine, 15 Temmuz destanını temsil etmekte olan çok sayıda afiş asıldı.

Afişler, Boydak Holding merkez ve bünyesinde yer alan toplam 29 şirketin yemekhanelerine ve idari binalarının içerisine asıldı. Afişlerin içeriğinde ise, darbe kalkışması anında Özel Kuvvetler Komutanlığı’nı ele geçirmeye gelen hain darbeci general Semih Terzi’yi gözünü kırpmadan vuran Ömer Halisdemir’in, şuanki adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsün’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla yapılan çağrı sonucunda darbeci hainlere karşı göğsünü gere gere direnirken şehit edilen baba ve oğul Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok’un resimleriyle birlikte, Erdoğan’ın darbeci hainlere karşı İstanbul Atatürk Havalimanı’nda halk  tarafından karşılandığı anın, yine hain kalkışmanın tüm hızıyla devam ettiği anda darbeci tankların önüne can güvenliğini bir an bile düşünmeden vatan sevgisiyle yatan Metin Doğan’ın ve Türk milletinin darbeci vatan hainlerine karşı şanlı direnişin resimleri boy boy yer aldı.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve millet iradesini tamamıyla koruma altına almaya çalışırken şehit olan kahramanların ve şanlı gazilerin unutulmadığı, aziz hatıralarının boy boy görsellerinin her daim yüreklerde boy gösterdiği vurgulanmış oldu.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir