Kayseri Haber / Gündem / Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Danışmanları, Kayseri OSB’yi Ziyaret Etti!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Danışmanları, Kayseri OSB’yi Ziyaret Etti!

Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Açadırcı, TSE İl Koordinatörü Mahmut Ulaş, KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler, OSB Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdür ve Yardımcısıyla birlikte OSB’de muhtelif sektörlerde işlevlerini devam ettiren sanayicilerin de hazır olarak yer aldığı ziyaret genelinde, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı olan Tahir Nursaçan tarafından; sanayinin tüm ihtiyaç ve beklentileri, OSB tarafından yürütülen uygulamalara dönük projeler hakkında Bakanlık Danışmanlarına bilgi aktarımında bulunuldu ve görüş alışverişine dayalı istişare gerçekleştirildi.

Ziyareti gerçekleştiren heyet, Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü aracılığıyla inşa ettirilen 15 Temmuz Şehitler Parkı’nı da OSB’nin ardından ziyaret listesine ekledi ve ziyaret etti.

İç Anadolunun en büyük ve en göz alıcı Türk Bayrağı projelerindne, 70 metre yüksekliği ve 600 metrekare alanı bulunan, 15 Temmuz Şehitler Parkı ziyaretti sırasında Tüm şehitlere Allah’tan rahmet dilenerek, dualar edildi.

OSB Başkanı Tahir Nursaçan, bu ziyaretten çok memnun kaldığını ve teşekkürlerini ilettiğini söylerken, ziyareti gerçekleştiren heyet, bu güzel karşılama için OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’a şükranlarını iletti.

Ardından OSB’yi ziyarete gelen heyet, yapılan diyalogların ve görüş alışverişlerinin sonrasında Kayseri’den ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir