Kayseri Haber / Eğitim / Bilgi Yarışmasında Ödüller Sahiplerine Verildi!

Bilgi Yarışmasında Ödüller Sahiplerine Verildi!

Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan ödül törenine, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar katılımlarını gerçekleştirirken aynı zamanda Çolakbayrakdar’la birlikte,  Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katılım gösterdiler.

Programda kısa bir konuşma yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak öğretmenlerin çok daha güzel ortamlarda eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmeleri, öğrencilerin ise çok güzel ortamlarda eğitim almaları adına çok farklı projeler altına imzalarını attıklarının altını çizdi.

Bilgi yarışması sonucunda dereceye giren öğrencileri birer birer tebrik eden Ahmet Çolakbayrakdar, Öğrencilere, büyük ve güçlü Türkiye’nin sadece gençler sayesinde olacağını, git gide gençlerle birlikte güçlenip büyüyeceğini kaydetti. Bu ülkenin teminatının gençler olduğunu dile getiren Çolakbayrakdar, Türkiye’nin muasır medeniyet seviyesinin üst seviyelere çıkabilmesi için gayret ve çaba sarf edilmesi gerektiğini belirtti.

Gençlerin, güçlenen ve büyüyen Kayseri’nin ve Türkiye’nin geleceği olarak ön plana çıktığını, Kocasinan Belediyesi olarak kendilerinin şehre yapılması gereken ne varsa her zaman hizmetkarı olduklarını belirtirken, herkese gösterdiği üstün başarılardan dolayı tebriklerini iletip, yetiştiren öğretmenlere ise teşekkürlerini sundu.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ise, eğitim alanında verdiği desteklerden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkürlerini iletti. Konuşmalarının sonrasından bilgi yarışması sonucu dereceye girenlere ödüller dağıtıldı ve program sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti!

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde iki farklı grup arasında hayvan otlatma problemi yüzünden çıkan sözlü kavganın büyümesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir