Kayseri Haber / Spor / Beşiktaş’ın Şampiyonluk Planı Ne?

Beşiktaş’ın Şampiyonluk Planı Ne?

Kritik Bursaspor maçını galip bir şekilde tamama erdiren ve şampiyonluk yolunda belki de en önemli engeli zararsız ve hasarsız bir şekilde geçen Beşiktaş’ta artık geri sayım başladı. Cumartesi günü Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş, Vodafone Arena’da kazanıp bir sonraki gün ise Trabzon deplasmanına çıkacak olan Başakşehir’in alacak olduğu sonucu beklemeye alacak. Kasımpaşa’dan 3 puanı alacak olduklarına yürekten inanan Beşiktaş’da Başkan Fikret Orman, yöneticiler ve futbolcular, şampiyonluk yarışı yaptıkları Başakşehir’in ise Trabzon engeline takılacağı yönünde düşünce besliyor.

Yöneticiler ve futbolcular arasında meydana gelen konuşmalarda, Bu işin son maça kalmayacağını belirten Kartallar, kendi sahalarında Kasımpaşa’yı yenecek olduklarını, fakat Başakşehir’in işinin o denli kolay olmadığını, yüksek ihtimalle puan kaybedeceklerini konuşuyorlar.

Kendilerinin de bir sonraki maçta Gaziantep’te işi tamamen bitirecek olduklarına inanan Beşiktaşlılar şampiyonluk turunu atacak olduklarına eminler. Osmanlı maçının ise kendileri için formalite icabı bir maç olacağına değinen Beşiktaşlılar, Bu sezon kesinlikle 3.yıldızın takılması gerektiğini iletti. Hem camianın hem de taraftarın bunu hakettiğini ileten Beşiktaşlılar, Daha önce bitirebileceklerini fakat olmadığını ilettiler. Bu hususta geçmişe takılmanın bir önemi olmadığını illettikleri konuşmaların yapıldığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

İlginizi Çekebilir

2018 Yılının İlk Spor Kulübü Anayurt’ta Kuruldu!

Kayseri'de 2018 yılının ocak ayının sonlarına gelirken, 2018 yılının ilk kulübü hizmet vermeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir