Kayseri Haber / Eğitim / Başkan Palancıoğlu Minik Öğrencilere Sürpriz Yaptı!

Başkan Palancıoğlu Minik Öğrencilere Sürpriz Yaptı!

Hemen sonrasında Palancıoğlu, okulda öğrenim görmekte olan öğrencileri yakın zamanda açılışı yapılacak olan Kadın Kültür Merkezi ve Kapalı Çocuk Parkı’na götürdü.

Öğrenciler beraberinde Kapalı Çocuk Parkı’na giden Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Gün içerisinde bir ilkokula ziyarette bulunduklarını ve bu kapsamda çocuklara bir hediye vermek, sürpriz  yapmak amacıyla okulda eğitim ve öğretim görmekte olan öğrencileri daha açılışı yapılmamış olan kapalı çocuk parkı ve kültür merkezine getirmiş olduğunu aktardı.

Amaç olarak ise ailelerin ihtiyacının olduğunda çocuklarını güvenli bir şekilde, son derece rahatlıkla bırakabilecekleri bir merkez tasarlamak olduğunu aktardı. Projenin bittiğini belirten Palancıoğlu, söz konusu alanın açılışının sabah 8:00 civarında ve kapanışının ise akşam 22:00’a kadar olacağının altını çizdi.

Bu proje kapsamında yer almakta olan toplam 3 farklı sınıf bulunuyor. Gelecek günler içerisinde projenin açılışı yapılacak ve proje herkese açık bir şekilde hizmet vermeye başlayacak. 4-9 yaş grubu çocuklara 3 farklı sınıfta eğitim ve öğretim imkanı tanınacak. Çocukların çok mutlu olduğunun da altını çizen Palancıoğlu, kreş içerisinde birkaç saat zaman harcamakta olan minik öğrenciler Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na sürprizi için teşekkürlerini sundular ve doyasıya oynadılar.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir