Kayseri Haber / Gündem / Başkan Işık, Huzurevine Ziyaret Düzenledi!

Başkan Işık, Huzurevine Ziyaret Düzenledi!

Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Tomarza Belediyesi Kültür Turizm Müdürü Nermin Aksoy Karadavut ve Tomarza Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri beraberinde Hacı Rukiye Gazioğlu Huzurevi’ne ziyaret düzenledi.

Başkan Işık, huzurevinde yaşamını devam ettirmekte olan yaşlılarla sohbet etti ve yaşlıların sorunlarına çare bulmak için diyaloglar kurdu. Zaman bulduğu her zaman yaşlılarla bir araya geldiğini aktaran Başkan Işık, Mümkün olduğunca yaşlıların yanında kalıp, onlarla vakit geçirmeye çok büyük özen gösterdiklerini aktardı.

Büyüklerin çok büyük bir manevi destek ihtiyacının olduğunu söyleyen Başkan Işık, yaşlıları ziyaret ederek hal hatır sormanın bile çok büyük bir öneminin olduğuna değindi.

Kayseri’de huzurevleri ziyaretlerini bakanlar aksatmıyor. Planlı bir şekilde belirli süre aralıklarıyla yaşlılarla bir araya gelen bakanlar, hem yaşlıların hayır duasını alırken, hem de onların yüzünü güldürüp, sıkıntılarını problemlerini dinleyip, bu sıkıntılara ve problemlere çözüm getirmek için uğraşıyorlar.

Bu kapsamda yaşlıları hiç yalnız bırakmayan bakanları, huzurevinde yaşayan yaşlıların birer evladı olmuş durumdalar. Hayır dualarıyla ve güler yüzlerle ayrılan bakanların hepsi, huzurevinden çıktıktan sonra, milleti huzur evine ziyaret teşviğinde bulunuyorlar. Yaşlıların manevi desteğe olan ihtiyacının çok büyük olduğunu sürekli belirtiyorlar.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir