Kayseri Haber / Gündem / Başkan Çolakbayrakdar, Vali Kamçı ve Başkan Çelik’e Asfalt Plentinin Tanıtımını Yaptı!

Başkan Çolakbayrakdar, Vali Kamçı ve Başkan Çelik’e Asfalt Plentinin Tanıtımını Yaptı!

Vali Süleyman Kamçı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Erkilet bölgesinde kurulan Kayseri’nin en büyük asfalt şantiyesinde misafir eden Başkan Çolakbayrakdar, asfalt plentine yönelik bilgi aktarımında bulundu. Asfalt şantiyesini çok beğendiğini dile getiren Vali Kamçı ve Bakan Çelik, bu üretim tesisinin şehre ve Türkiye’ye çok büyük oranda kazançlar getireceğinin altını çizerek, Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkürlerini iletti.

Vali Süleyman Kamçı yapmış olduğu incelemelerde, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın ilçeye çok güzel ve yerinde yatırımlar yapıp proje üretimi gerçekleştirdiğini belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise Kocasinan Belediyesi tarafından yeni kurulan asfalt şantiyesini yerinde incelediklerinin altını çizerek, üretimi yapılan asfalt ile Kocasinan’da yol sorunun kalmayacağının altını çizdi. Başkan Çelik, Kayseri’de en büyük kapasiteye sahip olan tesisin çok güzel olduğunu, Avrupa ülkelerinden daha üst kalitede olmasının ise kendilerini gururlandırdığını kaydetti. Kazasız belasız hizmet etmeyi Allah’dan dileyen Çelik, Kocasinan’ın hizmet alanının çok geniş bir coğrafyaya yayıldığını, bundan dolayı da tüm yerleşim birimlerinin hizmet beklediğini iletti. Kocasinan Belediyesi’nin bu tesis beraberinde asfalt dökmediği yolun kalmayacağına emin olduğunu belirtirken, Çolakbayrakdar’da bu ziyaretten çok büyük onur ve gurur duyduğunu ileterek,  Yaklaşık olarak 15 gündür tesisin kendi asfaltını ürettiği bilgisine iletti.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir