Kayseri Haber / Gündem / Başkan Çolakbayrakdar, Mahalle Sakinleriyle Eski Ramazanların Tadını Alıyor!

Başkan Çolakbayrakdar, Mahalle Sakinleriyle Eski Ramazanların Tadını Alıyor!

İftar programına Başkan Çolakbayrakdar ile birlikte AKP Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç, mahalle muhtarları ve mahalle halkı katılım gerçekleştirdi.

Başkan Çolakbayrakdar, iftarın öncesinde masaları teker teker gezerek gelen tüm davetlilere, hoşgeldiniz dedi ve belirli sürelerle diyaloglar kurdu. İftar öncesinde kısa bir konuşma gerçekleştiren Ahmet Çolakbayrakdar, Bereketli bir iftar sofrası dahilinde halkla beraber olduklarını belirtirken, bu toprakların üzerinde gece gündüz fark etmeden her zaman nice ramazanlara ve bayramlara erişmeyi Allah’tan diledi.

Mahalle sakinlerinin büyük ilgisiyle karşı karşıya gelen Çolakbayrakdar, iftarın sonrasında teravih namazını Erkilet Hacı Aliye Tarman Camii’nde camii cemaati ile birlikte kıldı. Namaz çıkışı cami cemaati ve vatandaşlarla diyalog kuran Çolakbayrakdar, çocuklara Kocasinan Çocuk Dergisi’ni dağıttı, vatandaşlara ise hurma ve ikram çeşmesinden akan limonata ikramında bulundu.

Kocasinan Belediyesi tarafından Erkilet Cami Kebir Mahalle sınırlarında Ramazan ayına özel olarak kurulan “Hoş Geldin Ya Şehr-i Ramazan” alanına da ziyaret düzenleyen Çolakbayrakdar, çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Çocuklarla samimi sohbetler altına imza atan Çolakbayrakdar, Çeşitli etkinliklerle farklı mahalleler içerisinde halkla bir araya geldiğini, bugün de burada bir takım etkinlikler yapıldığını vurguladı. Yapılan hizmetin güler yüzle geri dönmesinin en büyük moral ve motivasyon kaynağı olduğunu da sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir