Kayseri Haber / Gündem / Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan İçin Gece – Gündüz Çalıştıklarını Vurguladı!

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan İçin Gece – Gündüz Çalıştıklarını Vurguladı!

Meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan Başkan Çolakbayrakdar, 2016 yılında hayata geçirilen vizyon projelerin anlatımlarını gerçekleştirdi. Vizyon projelerini “Çözüm, Proje ve Sosyal Odaklı belediyecilik anlayışıyla hayata geçirmiş olduklarını vurgulayarak, beklentilere ve ihtiyaçlara göre farklı çözüm önerileri ve çözüm ürettiklerinin altını çizdi.

Şırnak üzerinde yer alan durumu olmayan bir okula eğitim materyaliyle alakalı Şubat ayı meclisinde oybirliğiyle karar alarak, yardım yaptıklarının altını çizen Çolakbayrakdar, Okul yöneticilerinin vermiş oldukları desteklerden dolayı bir adet teşekkür plaketi ve öğrencilerin eğitim materyalleri için kullanmış oldukları resimleri gönderdiğini aktardı. Öğrencilerin yüzünün gülmesinin kendilerini de yüksek anlamda mutlu ettiğini aktaran Çolakbayrakdar, bu durumun mutluluğu, sevgiyi ve kardeşliği paylaşmak için çok güzel ve önemli bir fırsat olduğunun altını çizdi.

Çözüm, Proje ve Sosyal Odaklı belediyecilik anlayışıyla Kocasinan’a vizyon katacak projelerinin birer birer anlatımını gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar, Çözüm Odaklı belediyecilik anlayışı beraberinde ilk atılan adımın Çözüm Merkezi projesinin gerçekleştirilmesi olduğunu belirtti. Proje Odaklı belediyecilik anlayışı beraberinde ise Kocasinan’ın 8 farklı bölgesinde kentsel dönüşüm çalışması yaptıklarını, Sosyal Belediyecilik anlayışı kapsamında da Kocasinan Akademi’yi kurduklarının altını çizdi.

Yapılan konuşma sonrasından meclis toplantısında, söz konusu 19 günde maddesi görüşüldü ve karara bağlandı. Meclis iç seçimleri de yapıldıktan sonra toplantı sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir