Kayseri Haber / Gündem / Başkan Çolakbayrakdar, Bölge Hastanesi Üzerinde İnceleme Yaptı!
KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, İNŞAATI DEVAM EDEN KAYSERİ BÖLGE HASTANESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Başkan Çolakbayrakdar, Bölge Hastanesi Üzerinde İnceleme Yaptı!

Yetkililerden Bölge Hastanesi’ne ilişkin tüm bilgileri alan Başkan Çolakbayrakdar, projeyi maket üzerinden en ince ayrıntısına kadar inceleyip, bilgileri aldı. Çolakbayrakdar, dev yatırımlar ve projeler sayesinde Kocasinan ilçesinin, Kayseri içerisinde tüm alanlarda ilk sırada olan cazibe merkezi durumunu alacak olduğunu aktardı ve Kayserinin devasa bir bölge hastanesini bünyesine katacak olduğunu belirtti.

Binlerce yıldır sanayi ve ticaretin başrol oyuncusu olarak bilinmekte olan Kayseri, devlet, hayırsever iş adamları ve şehri yönetmekte olan makam daki kişiler aracılığıyla çok farklı alanlar üzerine kurulu olan yatırımlar aracılığıyla tüm kültür, sağlık, spor, eğitim, turizm, tarım v.b. alanlarda kendini uluslararası anlamda göstermiştir.

Bundan dolayı, cumhurbaşkanına, başbakana, bakanlara, milletvekillerine ve bu kapsamda emeği geçen tüm herkese Çolakbayrakdar, yüksek teşekkürlerini iletti. Başkan Çolakbayrakdar, aynı zamanda Kocasinan Belediyesi tarafından gerçekleştirilmekte olan yatırımların sayesinde, Kocasinan’ın, her geçen gün daha da büyük bir gelişme içerisine girdiğini ve bununla orantılı olarak her gün gelişim gösteren nüfus ve konut alanıyla beraber daha da gelişmekte olan bir ilçe olduğuna dikkat çekti.

Kocasinan Belediyesi olarak hastanenin çevre düzenleme çalışmaları için kolları sıvayacak olduklarının altını çizen Çolakbayrakdar, bundan sonra olacak zaman içerisinde üzerilerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmeye büyük bir hızla devam edeceklerini aktardı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir