Kayseri Haber / Gündem / Başkan Çelik, Yeşilay’a Destek Verdi!

Başkan Çelik, Yeşilay’a Destek Verdi!

Yeşilay Kayseri Şubesi çok kısa bir süre önce genel kurulunu yaptı ve yeni yönetimini belirlemiş oldu. Genel Kurul kapsamında Kayseri Şube Başkanı olarak belirlenen Ömer Faruk Çöl ve yeni yönetim kurulu üyeleri Çelik’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Yeni yönetimin Yeşilay adına hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her şeyden önce, her yatırımdan önce insana yatırımın ne denli önemli olduğuna değinerek bu kapsamda Yeşilay’ın proje ortakları olarak kendini gösterdiklerini aktardı.

Gençleri kötü alışkanlıklardan arındırmak, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve bu kapsamda gençleri eğlendirmek amacıyla yapılacak her şeye son derece destek vereceklerini belirten Çelik, toplumsal fayda sağlayacak her proje için ellerini taşın altına koyacaklarını da vurguladı.

Yeşilay Şube Başkanı Ömer Faruk Çöl’de Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin halkla bir ve bütün bir şekilde referans belediye olarak gün yüzüne çıkmış olduğunun altını çizerek, Çelik başkanlığında da buna şahit olduklarını aktardı. Yeşilay’a hem manevi hemde maddi desteğini hissetiklerini aktaran Çöl, birlikte güzel çalışmalar yapılacağını belirtti ve desteklerinden dolayı Çelik’e teşekkürlerini sundu. Ziyarette aynı zamanda Yeşilay Şube Başkanı Çöl, Mustafa Çelik’in koluna Yeşilay’ın pazı bandını taktı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir