Kayseri Haber / Gündem / Başkan Çelik, İnsana Yapılan Yatırımın, Mega Projelere Yapılan Yatırım Kadar Önemli Olduğunu Belirtti!

Başkan Çelik, İnsana Yapılan Yatırımın, Mega Projelere Yapılan Yatırım Kadar Önemli Olduğunu Belirtti!

Törene katılım gerçekleştirenler arasında Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik birlikteliğinde AKP Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas AKP ve MHP İlçe Başkanları, bürokratlar ve vatandaşlar yer alıyordu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, tanıtımı gerçekleştirilen tesisin Kepezli gençler ilk sırada olmak üzere bütün Kepez halkına hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nin önem seviyesinin çok yüksek olduğu hizmet ve yatırımlarının mevcut durumda olduğunu aktaran Çelik, Çok fazla mega proje altına imza attıklarına değindi ve hala da birçok mega projeyi hizmete açmak adına çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Tüm projelerinden daha çok kıymet verdikleri konunun ise, insana yatırım konusu olduğuna değindi. Bu konunun üzerinde çok ince ve hassasiyetle düşündüklerini aktaran Çelik, Kayseri’de yaşamakta olan her bireyin tüm anlamlarda donanımlı, sağlıklı ve huzurlu olmasının öncelikleri arasında yer aldığına değindi.

Bundan dolayı insanların daha donanımlı olması için eğitime büyük ağırlık verdiklerini, daha huzurlu ve sağlıklı olabilmesi için ise spora, kültür, sanata yapılan yatırımlardan söz etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlamış olduğu manevi destekle ve halkın yanlarında durmasıyla birlikte 40 yıllık oyunun bozulduğunu aktaran Çelik, 16 Nisan 2017 tarihinde bu zaferi taçlandıracak olduklarını aktardı ve Referandumla birlikte artık siyaset ve idaresistemindeki eski ve kötü uygulamaların tarihe kavuşacağını belirtti.

Konuşmaların ardından ise dua toplandı. Ardından Çelik, Kepezliler ve futbolcularla birlikte fotoğraf çekildi ve penaltı atışı yaptı. Program ardından ise katılımcılara tatlı ikram edildi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir