Kayseri Haber / Gündem / Başkan Büyükkılıç, Mobilya Fuarını Ziyaret Etti!

Başkan Büyükkılıç, Mobilya Fuarını Ziyaret Etti!

Kayseri 7. Mobilya Fuarı’nın yatırımcıların buluşması ve bir araya gelmesi için bir fırsat olduğunun altını çizen Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bu organizasyona dünyanın seçkin sanayi ile ticaret temsilcilerinin, bankacıların, iş dünyası temsilcilerinin iştirak ettiğini, çünkü Türkiye’nin bu kapsamda önünün açık olduğunu, gelişim ve yatırımlarıyla dünya ticaretine ve üretimine aday olarak ön plana çıktığının altını çizdi.

Tarihi İpek Yolunda Avrupa ve Asya’nın arasında kalan ülkemizin bir ticaret yolu üzerinde bulunmasının aynı zamanda Kayseri’nin de bu yolun tam merkezinde yer almasının çok büyük ve kapsamlı bir fayda olduğunu ileten Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak bu güzel organizasyona özel davet ile iştirak edilmesinin bir tesadüf olmadığını vurguladı.

Kayseri Belediye yatırımları ve özellikle Kayseri girişimci ruhunun ve Kayseri’nin önündeki engelleri kaldırılmış bir üretim merkezi olmasının çok büyük katkısının ve etkisinin varlığını belirtti. Melikgazi’nin bilindiği gibi Kayseri, Mimarsinan Organize Sanayi ile birlikte Serbest Bölgesini kapsamı dahiline aldığını aktaran Büyükkılıç, Kayseri Serbest Bölgesi ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin Melikgazi ilçesi sınırları dahilinde bulunmasının şehir için çok büyük bir kazanç ve gelir kaynağı olduğunun altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir