Kayseri Haber / Gündem / Başkan Akay, Yenipazar Bölge Çiftçilerinden Destek Aldı!

Başkan Akay, Yenipazar Bölge Çiftçilerinden Destek Aldı!

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’a ziyarette bulunan Yenipazar ve Yenifakılı Bölge çiftçileri, Kayseri Şeker’in ve çiftçisinin itibarının her geçen gün artış gösterdiğine vurgu yaparak 6-7 yıl önce artık ekmeyeceğiz dedikleri pancarının anlık olarak birinci ürün olması, pancar tarımına bölge üzerinde olan ilgiyi artırdı değerlendirmesinde bulundu.

Bunun da mevcut yönetimin oluşturduğu karşılıklı güven ve istikrara sayesinde meydana geldiğini, Pancar çiftçileri olarak bu güven ortamının devamlılığının korunmasını istediklerini belirterek Başkan Akay’a desteklerinin sonsuz olduğunu ilettiler.

Ziyaret anında Kayseri Pancar Kooperatifi Denetim Kurulu Üyesi Menderes Baran’da hazır olarak alanda yerini aldı.

Bölgede yıllardan beri pancar ekmekte olan 70 yaşında pancar ekicisi çiftçi Şevket Açıkyürek, 6 yıldır Hüseyin Akay’ın kendi liderliklerini ve başkanlıklarını yaptığını, kendisinin son derecede dürüst ve doğru çalıştığından dolayı desteklerinin sonsuz olduğunu ve hayırlısı ne olursa omun olmasını dilemek amacıyla geldiklerini iletti. Kendisine teşekkür ettiklerini ileten Açıkyürek, başarılarının devamını dilediklerini belirtti.

Yenipazar Sulama Birliği Başkanı Ersoy Ersoy ise, Başkanın yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkürlerini ilettiğini, aynen peşinde olduklarını ve desteklemeye devam edeceklerini belirtmek istediğini vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir