Kayseri Haber / Gündem / Başhekim Erol Bedir’e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Yapıldı!

Başhekim Erol Bedir’e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Yapıldı!

Hastane içerisinde düzenlenen kutlama kapsamında, Başhekim Erol Bedir’i beraber çalıştığı mesai arkadaşları tek bırakmadı. Erol Bedir, doğum günü pastasının üzerinde bulunan mumu üfleyip, söndürdükten sonra mesai arkadaşları tarafından kendisine hediye olarak verilen 38 sırt numaralı Kayserispor formasını teslim aldı.

Aynı zamanda Başhekim olması beraberinde, Kayserispor başkanlığı yapan Erol Bedir, doğum gününü unutmayan mesai arkadaşlarına, Bu güzel gününde kendisinin yanında olduklarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Erol Bedir, Lig’de Kayserispor’a adeta yeniden can veren “Efsane Başkan” niteliğinde tanınıyor. Kayserispor camiasında, gerek takıma ve taraftara verdiği ilgi sonucunda tüm Kayseri halkının sevgisini kazanmış olan Erol Bedir, bu kapsamda taraftarla aynı tribüne girip, maç bile izlemişti.

Taraftarların gönlüne taht kurmuş olan Erol Bedir ve Sergen Yalçın, Kadir Has’ta şimdiye kadar 2-3 yıldır görülmeyecen seyirci frekansını her maç yakalamayı başardılar. 3 büyüklerin 3’ünden de puan almayı başaran Kayserispor’u ligde düşmekten kurtaran bu efsane 2’linin tek amaçlarının Kayserispor olduğunu bilmekteyiz.

Erol Bedir başkanlığında, Sergen Yalçın teknik direktörlüğünde adeta bir devrim yaşamış olan Kayserispor, çok büyük bir gelişme içerisine girerek, rakiplerinin ağzını açık bırakmıştı. Ligde hala başarılı ilerleyişini sürdüren Kayserispor, Beşiktaş ile Vodafone Arena’da son dakika kalesinde bulduğu golle birlikte 2-2 beraber kalarak, Beşiktaş deplasmanından da 1 puanla geri döndü.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir