Kayseri Haber / Kayseri / Bakan Özhaseki, Talas’ta

Bakan Özhaseki, Talas’ta

Ardından ilçede bulunan kadınlarla ve gençlerle sohbet ederek, gençlere çok önemli nasihatler verdi. Bakan Özhaseki, Cuma gününün ilk programına Kuruköprü Mahallesi ile start verdi. Eşi Neşe Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, eşi Emel Palancıoğlu, İlçe Başkanı Ragıp Dost, partililer ve mahallelilerin katıldığı toplantıda konuşma gerçekleştiren Özhaseki, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referanduma evet denilmesinin sebeplerini anlattı.

Bakan Özhaseki, Kuruköprü’de yapılan toplantının hemen sonrasında Başakpınar Mahallesine geçerek vatandaşlardan referandum için evet oyu vermelerini istedi. Bakan Özhaseki, Talas üzerinde hizmete yeni açılmış olan Kadın Kültür Merkezi kapsamında çok kalabalık bir kadın grupla bir araya geldi. Sohbet programının hemen sonrasında Talas Belediyesi tarafından konferans salonu çerçevesinde yapılan Talas Gençleri ve Kariyer Günü adlı programda ilçe üzerine yer alan gençlerle bir araya gelen Özhaseki, gençlere altın nasihatler verdi.

Bakan Özhaseki, tam 21 yıl belediye başkanlığı yaptığını ileterek, Sevilen işi yapmalarını, onur için sürekli ısrar edilmesi gerektiğini iletti. Şuanda çok popüler bir meslek varsa onun arkasından koşulmamasının gerekli olduğunu, yeteneğin yönünde ilerlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir