Kayseri Haber / Gündem / Baba Katili, 15 Yıllık Akıl Hastası Çıktı!

Baba Katili, 15 Yıllık Akıl Hastası Çıktı!

Kocasinan Şeker Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, Şehirlerarası Otobüs Terminali önünde dün akşam saat 17:30 civarlarında gelişen olay beraberinde Bülent Ünaçan, ailevi sorunlardan dolayı karşılıklı sözlü tartışma yaşadığı babası Sadık Ünaçan’a av tüfeğiyle yakın mesafeden 5 el ateş etti. Sadık Ünaçan olay yerinde hayatını kaybederken, yakalanıp gözaltına alınan Bülent Ünaçan’ın Cinayet Büro Amirliği içerisinde yapılan sorgusunda, hem alkol hem de uyuşturucu madde bağımlısı olduğu ortaya çıktı.

Paradan dolayı babasıyla tartışma içerisine giren Ünaçan’ın, 15 yıldır Adana Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları hastanesi üzerinde tedavi görmekte olduğu ve bu kapsamda bir raporunun olduğu ortaya çıktı. Şüpheli Bülent Ünaçan, gözaltına alındıktan hemen sonra Adli Tıp’ta gerçekleştirilen alkol muayenesinde toplam olarak 145 promil alkollü çıktı.

Olay, dün Terminal karşısında olan Otogar Taksi’de çalışmakta olan ve 20 yıldır taksi şoförlüğü yapan Sadık Ünaçan’ın otobüs durağında yolcu beklerken, oğlu Bülent Ünaçan’ın olay yerine gelmesiyle başladı. İlk sıralar sözlü olarak tartıştılar ardından ise Bülent Ünaçan, av tüfeğiyle babasının başına 5 el ateş ederek öldürdü.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir