Kayseri Haber / Gündem / Aydın’dan Gelen Fotoğrafçılar, Sultan Sazlığına Hayran Kaldılar!

Aydın’dan Gelen Fotoğrafçılar, Sultan Sazlığına Hayran Kaldılar!

Aydın’a bağlı Nazilli ilçesinden Kayseri’ye gelen fotoğraf sanatçılar, Kayseri’nin doğal güzellikleri arasında yer alan Sultan Sazlığına büyük hayranlıkla baktılar ve hayran kaldıklarını dile getirdiler.

Nazilli’den gelen ve Sultan Sazlığını kadrajlarına dahil eden fotoğraf sanatçılar, doğal güzelliklere hayranlıkla baktıklarını dile getirdiler. Develi Işığı Arayanlar Fotoğraf Topluluğundan fotoğraf sanatçılarıyla birlikte yaptıkları ortak etkinlikle birlikte Sultan Sazlığını ziyaret etme kararı aldıklarını ileten Fotoğraf Sanatçısı Cihan Karaca, Sultan Sazlığının doğal yaşam olarak ve insan faktörünün, çok sayıda da kuş barınmasıyla birlikte çok zengin, doğal bir ortam olmasıyla birlikte Kayseri ve civarı için çok büyük değerinin var olduğunun altını çizdi.

Sultan Sazlığı’na ilgili birimler tarafından daha çok ağırlık verildiği takdirde Kayseri’den ziyade direkt Türkiye tanıtımı için çok büyük bir fayda sağlayacağını dile getirdi.

Diğer fotoğrafçılar da fotoğraf sanatçısı Cihan Karaca’nın görüşlerine katıldılar. Sultan Sazlığı’nı kadrajlarına alan fotoğraf sanatçıları, bu mükemmel güzellikteki alana kaba tabirle ağzı açık baktılar. Alanı çok seven sanatçıların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir