Kayseri Haber / Medya / Aşkın Nur Yengi ile Haluk Bilginer Son Durumu Ne?

Aşkın Nur Yengi ile Haluk Bilginer Son Durumu Ne?

Ama bu çabaya rağmen sorulardan kaçamayan Yengi, Haluk Bilginer ile barıştığına yönelik iddialara gülümseyerek Bilmiyorum yanıtını verdi.

Haluk Bilginer, Zuhal Olcay’la olan tam 12 yıllık evliliğini Aşkın Nur Yengi için bitirmiş ve çift 2006 yılında nikah masasında kendisini bulmuştu. Nazlı isimli bir kızı olan ikili 6 yıl sonra boşandı. Ayrılığa sebep olarak ise Haluk Bilginer’in Zerrin Tekindor ile yasak aşk yaşaması gündeme geldi.

O dönemler konuyla ilgili hiçbir şey söylemeyen Yengi, kendisini bugüne kadar bir tek ihanetin üzdüğünü vurgulamıştı.  Haluk Bilginer, ayrı kaldığı dönemde Zerrin Tekindor ile bir birliktelik yaşıyordu ve önceki günlerde ayrıldıklarını belirtti.

Şok ayrılığın arkasından Aşkın Nur Yengi’nin çıktığına dair iddialar yer alıyor. İddialara göre Yengi ve Bilginer çifti tekrardan görüşmeye başlayınca, Tekindor aradan çekilmek zorunda kaldı. İddialara göre kızları Nazlı’nın anne ve babasıyla beraber aynı evde yaşama arzusu Bilginer ve Yengi’yi harekete geçirdi. Kızları için ara ara beraber tatile çıkan ikilinin tekrardan aynı evde yaşayıp, aynı yastığa baş koyma ihtimalleri tartışılıyor.

Bilginer ve Tekindor’un gerçek ayrılık sebebinin de bu yaklaşımla ilgili olduğu söylentileri gündemdeki yerini koruyor.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir