Kayseri Haber / Gündem / Apartmanda Dayağın Sırrı Henüz Aydınlanamadı

Apartmanda Dayağın Sırrı Henüz Aydınlanamadı

Melikgazi ilçesi sınırlarında bir apartmana giriş sağlayan şahısların, zemin kat içerisinde öldürene kadar dövdükleri kişiyi sürükleyip dışarı çıkartması, güvenlik kameralarında an ve an görüntülendi.

Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüler incelendiğinde, ilk olarak apartmana giriş yapan bir kadın zemin kattaki Mehmet K. adlı kişinin sahibi olduğu dairenin kapısını çalıyor. Ardından dairenin içinde bir çocuk ve ev sahibi olduğunu öğrendikten hemen sonra binadan çıkış yapıyor. Bunun sonrasında bayan çıktıktan hemen sonra 2 kişi gönderiyor.

Bayanın göndermiş olduğu söz konusu 2 şahıs, çocuğu çağırıyorlar ardından çocuk Mehmet K.’yı gösteriyor ve Mehmet K.’yı daire içerisinde öldüresiyle dövdükten hemen sonra, yerde sürükleyip aparman boşluğuna çıkartıyorlar. Gürültü sonucunda merdivenlere akın akın giden apartman sakinlerini fark eden 2 şüpheli, yerde baygın bir şekilde yatmakta olan Mehmet K.’ya hiçbir temas da bulunmadan çocuğu yanlarına alarak apartmandan koşar vaziyette çıkıyorlar.

Apartmanda oturan kişiler, Melikgazi Kaymakamlığı’na güvenlik kamerası görüntülerini de ek olarak sunmuş oldukları bir şikayet dilekçesi ileterek, söz konusu olayın çocuklara yönelik tacizden dolayı olabileceğini iddia ettiler. Bu konuya çözüm üretilmesini istediler.

Güvenlik kamerası görüntüleri kapsamında zemin kattaki daireye ilk giriş yapan bayanın, söz konusu çocuğun annesi olduğunu, sonra gelen 2 erkeğin de çocuğa taciz ettiğinden dolayı Mehmet K.’ya öldüresiyle dövdüğünü iddia ettiler.

“10-12 YAŞINDA ÇOCUKLAR SÜREKLİ GİRİP ÇIKIYORLAR”

Binada oturan kişiler, söz konusu zemin kattaki daireye 10-12 yaşındaki çocuklar sürekli olarak gir – çık yaptıklarını, evin toplantı evi tarzında kullanıldığını söylediler. Çocuklara bir kaç kere sorduklarında ise çocuklardan Okuma Evi cevabını almışlar. Şuanda da taciz olayı oluyor diye eklediler.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir