Kayseri Haber / Gündem / Ankara Fuarı ve Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi!

Ankara Fuarı ve Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi!

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş, Turizm işletmeleriyle birlikte kurumlarının içerisinde olan işbirliği ve yardımlaşmayı aynı zamanda da diyaloğu geliştirip yükselmekte olan bu toplantılar, Kayseri turizmine katkı yapacak olduğuna emin olduğuna değindi.

Değerli katılımcıların görüşlerinin ve önerilerinin, yapılan bu toplantıları daha da anlamlandırdığını belirten Taymuş, geçmiş olunan günlerde olduğu gibi gelecek günlerde yapılacak ve gerçekleştirilecek olan yurt içi ve yurt dışı fuarlarına, toplantıya katılım gerçekleştirenlerin, katılım göstererek en iyi şekilde Kayseri’yi temsil etmelerini istediklerine değindi.

Toplantı kapsamında, 23-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ankara Fuarına yönelik bilgi aktarımı gerçekleştirildi. 15-22 Nisan tarihleri arasında 41. kez kutlaması gerçekleştirilecek olan Turizm Haftası’na yönelik kararlar alındı. Komisyonlar oluşturuldu ve görev dağılımı gerçekleştirildi.

Turizm İşletme Belgeli Otel Genel Müdürlerinin görüş ve önerilerinin dile getirilmiş olduğu toplantı çerçevesinde, birlikte hareket edilerek Kayseri Turizmini çok daha geniş kitlelere aktarma çerçevesinde görüş birliği ve hem fikirlilik yaşandı. Bunun da Kayseri’nin turizmine fazla değer katacak olduğu saptanıyor.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir