Kayseri Haber / Gündem / Anadolu Farm’ın Kurucusu Olduğu Söylenen İsa Karademir Tutuklandı!

Anadolu Farm’ın Kurucusu Olduğu Söylenen İsa Karademir Tutuklandı!

Alınan bilgilere göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonla birlikte Anadolu Farm isimli oyunun, oyun üyeleri tarafından sahibi ve yönetici olarak bilinmekte olan, 21 Mart tarihinde kendisinin kurucu olarak basın açıklaması yaptığı bilinen ve 23 Mart’ta yurt dışına kaçarken yakalanan ve engellenen Kayseri Ekolium Bilişim Yazılım Tarım Hayvancılık Oto Tur. Gıda Lokanta Sanayi Ticaret A.Ş. isimli firmanın Şube Müdürü İsa Karademir gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Karademir, 21 Mart tarihli basın açıklamasında kesinlikle bir yere gitmediklerini ve süreci bizzat kendisinin takip edeceğini iletmişti. Bu açıklamanın ardından 2 gün sonra yurtdışına kaçmak isterken yakalanan Karademir, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir