Kayseri Haber / Kayseri / Akkışla Gençlikspor – Gaziosman Paşaspor Maçında Kavga Çıktı!

Akkışla Gençlikspor – Gaziosman Paşaspor Maçında Kavga Çıktı!

1. Amatör küme liginde oynanan dünkü futbol maçına taraftarlar arasındaki kavga damgayı vurdu. Oynanmış olan amatör futbol maçı sırasında, iki takım taraftarlarının sözlerinin karşı karşıya gelmesi dikkatleri çekti. İlk önce sözlü tartışmaya giren taraftarlar ardından fiziksel şiddete yöneldi. Polis olayı biber gazıyla dizginledi.

Argıncık 2 Nolu Saha’da dün oynanan Akkışla Gençlikspor ve Gazi Osman Paşaspor 1. Amatör Küme maçı çok gergin başladı. Ligin en son haftasında kümede kalmak için büyük gayret gösteren Gazi Osman Paşaspor, davul ve zurnalar eşliğinde sahaya girdi.

Ligi orta sıralarda tamamlamayı garantilemiş olan Akkışla Gençlikspor karşısında yenilen Gazi Osman Paşaspor, ilk olarak yenilgiyi 2-2’lik beraberliğe dönüştürdü. Maçın uzatma dakikalarında Gazi Osman Paşaspor 3-2 öne geçti. Bu öne geçme karşısında sevinçlerini gösteren taraftarlar ve Akkışla Gençlikspor taraftarları arasında sözlü ve fiziksel tartışma oldu.

Taraftarların birbirine girmesiyle birlikte kavgaya dahil olan polis, taraftarları uyarmalarına rağmen dağılmayınca, biber gazı kullanarak dağıtmak zorunda kaldı. Olayların sakinleşmesinden sonra oynanmaya geri devam edilen amatör maçın bitiş düdüğü çaldığında Gazi Osman Paşaspor oyuncuları, kavganın gerçekleştiği tribünün önünde selam vermek istedi fakat polis tehlikeli olduğu kanısıyla buna izin vermedi. Ardından sporcular soyunma odasına geri gönderildiler.

Ligde Akkışla Gençlikspor 31 puanla ligin 4.sırasındayken, Kayseri Gazi Osman Paşaspor 16 puanla 8.sırada kendini gösteriyor. Ligde lider takım ise 40 puanla Argıncıkspor. Akkışla Gençlikspor oynadığı 18 maçtan, 9 galibiyet 4 beraberlik 5 mağlubiyetle ayrılırken, Gazi Osman Paşaspor oynadığı 18 maçtan, 6 galibiyet 1 beraberlik ve 11 mağlubiyet ile ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir